Na FacebookuInstagramie i YouTubie jest informacja o czym jest mój blog. Jeśli nie dotarliście na te kanały społecznościowe, to zapraszam do dalszej lektury.

 

takiSE.pl to blog smakosza trunków, biegacza, gadżeciarza, który czasem coś upichci i napisze parę słów. 

 

blog – to zakładka, w której się obecnie znajdujecie. Gromadzi ona najważniejsze informacje, spełnia funkcję mapy/drogowskazu powalającego płynnie poruszać się po stronie. W tym miejscu znajdziecie opisy tego co, jak i gdzie będzie się na blogu znajdować, z krótkim komentarzem do poszczególnych działów. 

trunek – ten dział obejmuje degustacje. Obecnie dotyczą tylko piwa, ale jest to temat rozwojowy. Możliwe, że  kiedyś zechcę strzelić sobie setkę, albo i dwie i powiedzieć Wam co o danym trunku sądzę, stąd też nazwa „trunek” występująca zarówno na stronie jak i na playliście na Youtube.

pismak – dział, w którym będą pojawiały się moje myśli, spostrzeżenia, uwagi zrealizowane w formie felietonów. Bywa, że coś mnie poruszy, skłoni do przemyśleń i mam ochotę się tym podzielić. Taki właśnie będzie ten dział.

bilans – tutaj jest swego rodzaju archiwum. Co miesiąc będę robił podsumowania z tego co ukazało się na kanele, a także z mojej aktywności sportowej. Pamiętajcie, że bilans nie zawsze jest dodatni i tego też nie ukrywam.

gadżet – tutaj testuję sprzęty zarówno te z przeznaczeniem dla siebie samego, żony, synka albo po prostu ogólnego użytku.

 

A na zakończenie coś o mnie. Mam na imię Paweł, a takiSE to blog na którym pragnę Cię serdecznie powitać. Jestem mężem, ojcem i poza spełnianiem się w tych dwóch rolach z chęcią zgłębiam tajniki dobrego trunku degustując go, a nawet i produkując. Czasami wychodzę pobiegać. Lubię moc słowa pisanego będącego nośnikiem wielu moich myśli. Bywa, że zaglądam do kuchni nie tylko w charakterze łasucha. Brzmi zwyczajnie tak jak nazwa? Zatem weź kufel w dłoń, kieliszek whisky albo po prostu herbatę i pozwól, że pokażę Ci, że prosto nie znaczy nudnie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.